Co oznacza silna bolesność brzucha i białe upławy?

Od kilku dni boli mnie brzuch, momentami naprawdę mocno, czuje jak by mnie w środku skręcamy do tego jest bardzo wzdęty i czuje jak gazy wędrują mi po całym brzuchu. Do tego pojawiły się również gęste, białe upławy. Okres powinnam dostać za jakieś 8 dni. Czy te objawy to przyczyna zbliżającego się okresu, czy może czegoś innego?

Lek. Tomasz Budlewski

Mogą być objawy infekcji dróg rodnych lecz jamą brzuszna wymaga badania. Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego