Co oznacza silny ból w klatce piersiowej podczas próby wysiłkowej?

Podczas badania stress echo kardiogramu mialem bardzo silny bol w klatce badanie natychmiast przerwano.Czy na skutek podania zbyt silnego leku lub zbyt duzej dawki tego leku nazwy nieznam moglo nastapic uszkodzenie miesnia sercowego Teraz kilka razy dziennie odczuwam klucie ,ucisk i czasami silny krotkotrwaly bol dokladnie w tym samym miejscu jak podczas badania.jak mozna to sprawdzic

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie zalecenia po próbie wysiłkowej? Sadze ze konieczna wizyta u lekarza kardiologa