Co oznacza strzelanie stawów?

Witam mam problem ze stawali generalnie strzelają mi wszystkie od łączenia mostka przez biodra po kręgosłup i często odczuwam krótkotrwały powtarzalny bul w stawie i zauważyłem na swojej skórze jasne przebarwienia w okolicach stawów jak by coś się z nich wylało pierwsze pojawiło się jak miałem ok 8 lat teraz mam 21 i jest ich coraz więcej. co może być tego przyczyną, umawiem się na wizytę u ortopedy w najszybszym możliwym dla mnie terminie, dobrego specjalistę wybrałem czy powonieniem iść do reumatologa. Co mówić mu wiadomo kiedy się zaczęło jakie są objawy generalnie to co napisałem i co więcej jak go najlepiej nakierować na odpowiedź. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Powinien Pan skierować się do ortopedy, który przeprowadzi z Panem wywiad lekarski, zbada Pana, zleci odpowiednie badania i zdecyduje o właściwym dla Pana postępowaniu. Pozdrawiam!