Co oznacza suchość w gardle u 34-latki?

Witam, Wszystko zaczeło się jakies dwa miesiące temu. Czuje coś w gardle, w przełyku w okolicach klatki piersiowej, taka suchość w gardle a czasami wydzieline. Nie moge tego odkaszlec. Robiłam przeswietlenie płuc zatok wszystko ok. Zrobiłam tsh i wyszło 5,11 a norma to 4.11. Nie wiem co mi dolega. Proszę o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Wyniki badań mogą świadczyć o niedoczynności tarczycy. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnej oceny Pani stanu klinicznego i pokierowania dalszą diagnostyką.