Co oznacza ta wysypka w ciąży?

Witam jestem w 24tyg ciąży i pojawiła się u mnie dziś wysypka na całym ciele najgorzej jest na dekolcie i strasznie swędzi wapno nic nie pomaga myślę że po całym dniu mam jej znaczenie więcej.myslalam że to od truskawek bo zjadłam wczoraj prawie kg i nie umyłam ale nie jestem pewna czy to napewno wina truskawek.czy ta wysypka by się tak długo utrzymywała?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl