Co oznacza ten ból w klatce piersiowej?

Witam, mam 25 lat (mężczyzna) i od kilku dni czuję lekkie pobolewanie z lewej strony klatki piersiowej (na piersi). Dodam, że ostatnie dni miałem bardzo męczące - zastępowałem koleżankę w pracy i funkcjonowałem na "zwiększonych obrotach". Dodam też, że bardzo często jak już pojawi się jakiś objaw u mnie, to zaczynam o nim myśleć całymi dniami, czytam w internecie objawy i nagle... widzę je u siebie. Na przykład kilka lat temu wmawiałem sobie, że mam coś z trzustką, ciągle o tym myślałem, czułem ból wtedy. Dopiero badania pomogły mi pozbyć się tych objawów i nagle ich nie było już. Nie wiem, czy te nowe bóle to jakaś nerwica, czy coś innego - od kilku lat miewam zgagę, nawet w ostatnich miesiącach zdarzało mi się odbijanie i wtedy też czułem lekkie pieczenie w klatce piersiowej. Ale znowu ciągle myślę o tym bólu z lewej strony klatki i wtedy objaw się nasila. Może wykonać morfologię podstawową? Pozdrawiam

Witam Pana,

wskazana jest szczegółowa diagnostyka kardiologiczna. W przypadku, kiedy zostaną wykluczone choroby serca wskazana jest szczegółowa diagnostyka czynników psychicznych i ukierunkowane leczenie.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś