Co oznacza ten wyciek z piersi u 65-latki?

Mam 65 lat, od pewnego czasu pojawil sie wyciek krwi z prawej piersi, we wrzesniu robilam Usg, tylko torbiele, co roku robie Usg, byly tez mamografie, onkologa nic nie zaniepokoilo Prosze o porade. Obecnie jestem 400km od stalego m.zamieszkania

Konieczna jest konsultacja z onkologiem. Trzeba wykluczyć poważne sprawy. Jeżeli niedawno miała pani badania to nawet gdyby było to coś poważnego to byłby dopiero początek a to by dobrze wróżyło. Tak czy inaczej do onkologa!