Co oznacza wynik badania cukru po posiłku i bóle serca?

Mam 20 lata, podwyższoną insuline a przez ostanie 2 dni cukier po posiłku 200-250, jeden posiłek po długiej przerwie (6h) drugi to śniadanie, nie były obfite, tak to cukier od 100 do 170,wynik powtarzałam, paski mają jeszcze rok ważności dziś na czczo 111, jak praktycznie zawsze lelarze mnie zbywaja co robić?! Boje się a waze 57 kg przy 170 cm, serce mnie boli, drętwieją kończyny, rozmywa wzrok i 0 pomocy, cukrzyca typu 2 w tym wieku i przy tej wadze? Błagam o szybką pomoc

Dzień dobry,

Pani poziom glukozy jest dość wysoki. Pomocy może Pani poszukać u dietetyka, który zbilansuje dietę w odpowiedni sposób, dzięki czemu poziom glukozy we krwi się ureguluje.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga