Co oznacza wynik badania Holterem 63-latki?

Do lekarza Kardiologa Wynik Holtera -rytm zatokowy w godzinach nocnych oraz porannych epizody bloku P-K-IIst o typie periodyki wenckebacha oraz 2:1 wynik Echo serca -aorta szer do 36 mm łuk do 32mm drobne zwłóknienia na brzegach płatków zastawek sladowe niedomykalności mitralna i trójdzielna cechy upośledzonej relaksacji scian mięśnia lewej komory

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy ? Konieczna pilna wizyta u kardiologa i ustalenie dalszego postępowania