Co oznacza wynik echa serca u 19-latki?

Witam. Miał dziś robione echo serca. Lekarz nie do końca udzielił mi wyczerpującej odpowiedzi. W opisie pisze "dostępny badaniu odcinek aorty wstępującej w granicach normy. Trudna ocena ilośći płatków zastawki aortalnej _ -możliwość zastawki dwupłatkowej do ewentualnej weryfikacji. Sladowa niedomykalnosc mitralna. Sladowa, nieistotna hemodynamicznie niedomykalnosc trójdzielna. Pozatym wszystko prawidłowe. Ktoś powie coś więcej na ten temat?

szanowna Pani w celu pogłębienia diagnostyki w kierunku dwupłatkowej zastawki aortalnej należy wykonać echo przezprzełykowe