Co oznacza wynik badania krzywej insulinowej i cukrowej?

Dzień dobry. W ostatnich dniach przeszłam badanie krzywej cukrowej i insulinowej, moje wyniki to : ( : insulina nadczczo -15,20 uIU/mL , insulina po godzinie -14,36 uIU/mL , insulina po dwóch godzinach 14,84 uIU/mL / Glukoza na czczo - 91 , Glukoza po 1 godz - 171, Glukoza po 2 godz - 127 ). Czy moje wyniki są prawidłowe ? Bardzo proszę o odpowiedz.

Lek. Katarzyna Szymczak

Krzywa insulinowa nieprawidlowa, wskazana kontrola u diabetologa.
Pozdrawiam