Co oznacza wynik badania po leczeniu dyskopatii?

Stan po operacyjnym leczeniu dyskopatia c5-c6 aferakty od metalicznych części stabilizatora utrudniają ocenę prawidłowej przestrzeni. Cech nowotworowej przepukliny nie wykazano. Drobne zmiany zwyrodnieniowe w postaci osteofitow na krawędziach tylnych sąsiadujących trzonów c5-c6 i zaostrzeń krawędzi przednich i tylnych sąsiadujących c3-c6. Początkowe zmiany degeneracyjne krążków międzykręgowych w całym odcinku szyjnym. Na poziomie c3-c4 zmiany zwyrodnieniowe w nieco większym stopniu redukują zachyłki boczne i otwory międzykręgowe bez cech istotnego ucisku na korzenie nerwowe. Zmiany powodują również niewielki ucisk przedniej ściany worka oponowego bez ucisku na rdzeń szyjny

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie obecnie są objawy?
wskazana wizyta u lekarza prowadzącego leczenie

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.