Co oznacza wynik badania w kierunku CMV i czy mam problemy do zmartwień?

Odebrałem wyniki badań w kierunku CMV. CMV IGG jest na wyjątkowo wysokim poziomie (981U/ml), IGM ujemny. Czy mam powód do zmartwień? Staramy się z żoną o dziecko od dłuższego czasu, jej wyniki są ujemne.

Lek. Michał Lenard

Pana wyniki świadczą o tym, że w przeszłości przebył Pan cytomegalię, a obecnie jest Pan zdrowy. Nie ma powodu do obaw. Pozdrawiam!