Co oznacza wynik badania Western Blot?

P41 obecne Ocena punktowa (P41) 1 Suma punktow 1 OspC obecne Ocena punktowa (OspC) 8 P18 nieobecne Ocena punktowa (P18) 0 Suma punktow 8 Wynik: obecne <= 5 - nieobecne 6 - watpliwe > 7 - obecne Badanie wykonano metoda Western Blot z uzyciem odczynników recomLine Borrelia IgM firmy Microgen.

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na świeże zakażenie proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie