Co oznacza wynik biopsji po łyżeczkowaniu?

Witam, z powodu silnych boli podbrzusza i krwawienia z dróg rodnych zlecono biopsji ( łyzeczkowanie). Ponadto choruję na niedoczynność tarczycy ( po calkowitym usunieciu) oraz cukrzyce typu I Z wyniku badań: Fragmenty endocervix (mat. I) Endometrium proloferacyjne z ogniskami rozrostu gruczolowego bez cech atypii (mat.II) Mat. w cały. 2 bl. Dziękuję za odpowiedź, Lat 33

Szanowna Pani wynik nie budzi niepokoju, jeżeli nie ma atypii to nie ma się czym martwić