Co oznacza wynik progesteronu u 33-latki?

Witam, odebrałam wyniki, ktore zleciła mi Pani endokrynolog. Progesteron (badanie wykonane na ok 10 dni przed planowaną miesiączka) i wyszło mi 17.15, gdzie w wielkościach referowanych mieszczę sie w fazie lutealnej (1.83-23.9) bądź I trymestr ciąży (11.0 - 44.3). W trzeci dzien miesiączki zrobiłam zalecaną prolaktyna, gdzie wynik był 328.6 (referowane 102-496) o czym świadczy wynik?

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki w normie przy założeniu fazy lutealnej nie podała Pani długości cyklu