Co oznacza zaostrzenie niektórych krawędzi trzonów prawidłowa?

Co oznacza opis: W kr L rotacja dookoła osi dlugiej. Obniżony krążek miedzykregowy L4/L5. Zaostrzenie niektóre krawędzie trzonów prawidłowa.

Jak w opisie , rotacja=skręcenie boczne , obniżony krążek L4-L5
WAŻNE OBJAWY NEUROLOGICZNE ! Czy występują dolegliwości bólowe?? Jaki tryb życia, pracy? Jaka aktywność fizyczna? Jaki ogólny stan zdrowia, inne obciążenia ??
Do oceny klinicznej po pełnej konsultacji , po badaniu,
po ocenie objawów Pacjenta
Trudno powiedzieć bez obejrzenia Pacjenta ! Konieczna pełna konsultacja!, Pozdrawiam. Zapraszam