Co oznaczają bóle kolan i zawroty głowy?

Witam!!! Od miesiąca bolą mnie nogi od kolan w dół i ręce od łokcia do rąk oraz kłuję mnie w mostku. Czasem miewam także zawroty głowy i czuję się osłabiony.. Mam 36 lat i przez większość życia jadłem ostre potrawy z dużym dodatkiem papryki oraz pieprzy lub innych ostrych przypraw. Gram w piłkę 2 razy w tygodniu po 1 h. Proszę o pomoc???

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć