Co oznaczają bóle lewej strony przy depresji?

Witam , mam 23 lata od kilku miesięcy biorę leki antydepresyjne Descipram , Doxepin teva , moje lęki obawy złe samopoczucie poszły w przeszłość , od kilku dni dręczy mnie ból głowy zlokalizowany w lewej część głowy w okolicach ucha , oczywiście same ucho również boli, biorę krople , moje pytanie brzmi następująco , czy ból głowy ciągły z lewej strony raczej nie przeszkadzający w normalnym funkcjonowaniu ma związek z lekami które przyjmuję tzn Escipram doxepin teva czy ma podłoże zapalenia ucha ?

Dzień Dobry Panu :)

Zaprezentowany przez Pana objaw jest wskazaniem do osobistej kontrolnej konsultacji diagnostycznej u Laryngologa.

Ponieważ jest Pan w leczeniu farmakologicznym, zachęcałabym Pana do rozważenia psychoterapii, co równolegle z farmakoterapią byłoby dla Pana komplementarną formą terapii.

Z życzeniami dla Pana pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605