Co oznaczają bóle na czubku głowy?

Miewam bóle głowy przeważnie na czubku głowy po lewej stronie głowa boli mnie tam też podczas wysiłku i wypruzniania przy cienszkim wypruzniania spowodowanym zatwierdzeniem.Ten ból to tak jakby taki ucisk uczucie jak by coś się rozpychało A coś innego to blokuje bywa że boli też przy uchyleniu się ciągle w tym samym miejscu ból niekiedy jest też jakby piekło coś mnie tam niekiedy boli sama skóra głowy takie uczucia odnoszę.Prubuje dostać się do lekarza ale to może trochę potrwać czy mam się niepokoić

Dzień dobry, proszę spokojnie poczekać na wizytę. Z pewnością zostaną zlecone odpowiednie badania, również obrazowe w razie konieczności.