Co oznaczają bóle rąk i nóg?

Witam. Mam 37 lat. Od 5 lat pracuje na chlodni w temperaturze -25 stopni. Średnio spędzam w tej temp 6 godzin w pozycji siedzącej. Od kilku miesięcy mam problem z bólami rak i nog które sie nasilają wieczorem. W ciągu dnia ból jest tez odczuwalny ale w mniejszym stopniu. Ponadto w marcu zdiagnozowano u mnie nadciśnienie tętnicze.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po bezpośrednim badaniu będzie można coś więcej powiedzieć