Napady bólów mięśni nóg i rąk a nerwica

Czy mogą być objawy nerwicy. Od jakiegoś czasu towazysza mi dziwne napady. Bola mie mięśnie calych nog i rak i dzwnie ma w głowie. Bylam na badaniu i serce jest ok przepisa mi lekarz magnes z potasem. Ale czasem objawy ostepuja ale nawet je mam jak ktoś się z kims kuci w moim towarzystwie nie wiec czy mozna z tym walczyć.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę nadal przyjmować podane leki, jeśli objawy nie ustąpią lub bedą narastać radzę skonsultować się z neurologiem lub lekarzem rodzinnym

Witam, jeśli lekarz wykluczy fizyczne przyczyny tego stany, oraz mimo przyjmowania magnezu, potasu lub innych leków objawy nie ustaną, doradzam jeszcze konsultację z lekarzem psychiatra, który pomoże zdiagnozować po dokładnym wywiadzie lekarskim czy ten stan dotyczy nerwicy. Pozdrawiam serdecznie.