Bóle nóg i rąk po porodzie

Witam,mam od porodu(9.01.2015-trzecie dziecko) dziwne bole rak,nog,moze zyl?Nogi bola glownie wieczorem,kluja,w roznych miejscach.Rece glownie po przebudzeniu,kluja,szczypia w nadgarstku(lewa),sa zdretwiale,gdy sie budze.Przy porodzie bylo zzo.Mam zlogi w woreczku.Boli mnie w dzien pod lewym zebrem.Usg jamy b.nic nie wykazalo.Prosze o pomoc.Matka,35 lat

Lek. Katarzyna Szymczak

Pani objawy mogą być spowodowane zmianami w kręgosłupie lub niewydolnością obwodowego krązenia żylnego/tętniczego. W pierwszej kolejności radziłabym wykonać rtg kręgosłupa ewentualnie rezonans magnetyczny, wskazana byłaby takze wizyta u chirurga naczyniowego celem oceny krażenia.
Pozdrawiam