Czy to może być jednak zespół niespokojnych nóg?

Witam.Mam problem z bolem lydek,czesciej w nocy ale tez podczas chodzenia lezenia.Nie pomaga ruszanie czy masowanie lydek.Lekarz stwierdzil ze to zespol niespokojnych nog.ja jednak nie mam problemu zeby zasnac nie mam potrzeby ciaglego ruszania nogami nie mrowia nogi.Poprostu bola lydki.Czy lekarz ma racje?Bole te mam juz bardzo dlugo DZIEKUJE

Proszę skonsultować się z chirurgiem naczyniowym. Koniecznym jest wykonanie diagnostyki obrazowej (USG Doppler, lub angio-CT) i ocena wydolności układu krążenia w kończynach dolnych.