Co oznaczają guzki pod skórą na ramieniu i na nogach?

Witam, mniej więcej dwa lata temu, na ramieniu pojawił mi się pod skórą guzek, przy ucisku mam wrażenie że sztywnieje mi ręka. Najwięcej jednak mam ich na łydkach, przy wysiłku potrafią mi sztywnieć nogi i chodzenie jest niemalże niemożliwe, a owe guzki stają się bardzo widoczne, są głównie przy kościach. Lekarz rodzinny dał mi skierowanie do chirurga, zasugerował nerwiakowłókniaki, ale nie mam żadnych plam przy pachwinach, za to guzki są w bardzo różnych miejscach. Nie bolą. Co to może być?

Witam , nie istnieje diagnozowanie na odległość! Trudno jest mi udzielić autorytatywnej odpowiedzi bez możliwości zbadania pacjenta! Konieczna konsultacja u chirurga! z.żurawski