Co oznaczają podane wskaźniki morfologii?

Proszę o zinterpretowanie morfologii krwi, dokładniej dwóch parametrów: mono%- 8,3% gdzie norma to [2-8] i eo% - 4,5 gdzie norma to [2-4]

Lek. Paweł Szadkowski

Takie wyniki nie stanowią powodu do niepokoju. Jest to tylko rozkład procentowy, a skoro nie podała to Pani liczb bezwzględnych tych parametrów - znaczy, że są one w normie.