Co oznaczają pola płucne bez zmian ogniskowych o wzmożonym rysunku okołooskrzelowym?

Od jakiegoś czasu zmagam się z suchym,męczącym kaszlem,zlecono RTG płuc,a jego opis brzmi:Pola płucne bez zmian ogniskowych o wzmożonym rysunku okołooskrzelowym.Serce niepowiększona.Przepona w zrostach,katy przeponowo-żebrowe wolne. Co oznacza ten opis?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne zastawienie wyniku z danymi klinicznymi proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyzsze badanie