Co oznaczają skoki ciśnienia w ciąży?

Jestem w 35 tygodniu ciąży. W piątek po południu wypiłam napój energetyczny . Wieczorem ciśnienie wzrosło mi do 166/72 i pojechałam do szpitala gdzie okazało się że mam tylko już tylko 130/75. Nigdy wcześniej nie zdążamy mi się skoki ciśnienia powyżej 135. Od tamtej pory jednak cały czas boli mnie głowa i klatka piersiowa, zdaża się kilka razy dziennie że kręci mi się w głowie mimo że ciśnienie jest w normie. Do tego jestem bardzo osłabiona. Czy są to powikłania po wypiciu tego energetyka czy może być mi coś poważniejszego?

nie sądzę aby był to powikłania energetyka aczkolwiek nie polecam spożywania takich napojów w ciąży