Co oznaczają te bóle pod pachami przy stresie?

Witam serdecznie, Chciałabym się spytać o taką rzecz. Bardzo często gdy np się wystraszę albo kierują mną silne emocje lub uderzę sie, mam taki nieprzyjemny ból pod pachami. Tak jakby jakiś impuls przeze mnie przeszedł. Pachy wtedy mnie nawet tak szczypią. Czy to coś nienormalnego się dzieje z moim układem nerwowym?

Dzień dobry, dziękuję za skorzystanie z portalu ABC Zdrowie, proszę się zgłosić do lekarza pierwszego kontaktu, który odpowiednio Panią pokieruje. Przede wszystkim proszę nie na zapas nie zamartwiać, tylko cieszyć się latem i piękną pogodą i radościami, które wynikają z Pani życia. Nastawiając się na jakiś symptom chorobowy, z niczego można rozwinąć w sobie poważną chorobę. Pozdrawiam