Co oznaczają wyniki biopsji piersi u 68-latki?

Witam serdecznie, Mam 68 lat i uprzejmie prosze o rokowania i interpretacje wynikow dla ponizszej biopsji: piers prawa, 8-3cm od brodawki na gleb. 8mm, dol pachwowy prawy bez zmian,zmiana o nieostrych zarysach, wym. 17mm, birads B4B -rak inwazyjny zrazikowy ,typ pleomorficzny -nowotwor zlosliwy,rak inwazyjny -rak in situ nie wystepuje -G:2 -receptory estrogenowe% ER: 90 -intensywnosc barwienia srednia -receptory progesteronowe PR:0 -receptory HER-2: 2 -Ki67 (%): 20 -IHC: e-cadherin (-) Jak powinno wygladac dalsze leczenie ? Z gory bardzo dziekuje za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizuta u onkologa i odpowendoe leczenie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć bez zapoznania się z dokumentacja