Co oznaczają zaburzenia snu i kołatanie serca?

Witam, mam 36 lat od paru dni nie moge spać w nocy, budzę się i już nie zasnę przez kołatanie serca. Od 3 lat borykam się z podniesionym ciśnieniem i zażywam Piramil 5mg. Ostatnio ciśnienie mi szaleje raz jest wysokie za moment niskie. Nie mam energii, kręci mi się w głowie, czasem czuje ucisk w klatce piersiowej (raz ukłucie a innym razem jakby mi ktoś przykleił plaster nie boli ale to czuje). Mieszkam za granicą wcześniej sporo piłem alkoholu ostatnio odstawiłem wszystko (5dzień) a chodzę jakbym był pijany. Mam jakieś leki gdy zaczyna się kołatanie serca. Dodatkowo uczucie zimna pomimo, że na dworze upał. NIe wiem co robić. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się koniecznie do lekarza pierwszego kontaktu po badaniu zapisie ekg będzie można coś więcej powiedzieć