Dlaczego odczuwam silne kołatanie serca po posiłku?

Dzień dobry. Mam 22 lata i niepokoi mnie pewna kwestia mojego zdrowia. Otóż bardzo często po posiłku odczuwam silne kołatania serca, robi mi się słabo, mam zawroty głowy, niekiedy skurcze jelit. Zawsze taki stan jest poprzedzający przed wypróżnianiem. Stolec jest normalny, bez śladu krwi, może z domieszką śluzu. Zwykle dzieje się to po pierwszy posiłku, ale czasem też wieczorem. Najgorsze są te kołatania serca - strasznie szybko bije, co mnie martwi. :( Dodatkowo biorę Euthyrox na niedoczynność.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie ostatnie tsh? Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć