Co oznaczają zawroty głowy i bóle mięśni podczas sytuacji stresowych?

Jestem bardzo młoda ale dorosła, zdrowo jem, wysypiam się, generalnie prowadzę zdrowy tryb życia. Na nic nie choruję. Mankamentem jest stres. Mam nerwobóle, czasem w okresie gdy mam jeszcze więcej stresu to kręci mi się w głowie, boli mnie brzuch, wymiotuję, bolą mnie mięśnie. Szereg różnych dolegliwości spowodowanych stresem. Jest możliwe, że plułam krwią ze stresu? Stało się tak dwa razy gdy było naprawdę źle pod względem nerwowym, teraz jest dobrze.

Witam!
Kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego. Należy poważnie zająć się zdiagnozowaniem i leczeniem zaburzeń emocjonalnych. Nerwica może naśladować każdą chorobę somatyczną. "Najgorszy" w tym wszystkim jest lęk, którego somatyzacja może dawać objawy dysfunkcji każdego narządu. Leczenie objawowe przynosi niewielkie, albo żadne efekty - trzeba leczyć przyczynę, a nie tylko skutek.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.