Co oznaczają zgrubienia podskórne?

Witam Mam mały problem otóż mam dziwne zgrubienia pod skórą ale nie bolą . Ale ostatnio te zgrubienia znajdujące się na dolnej części pleców i na tyle ramienia blisko pachy swędzą ...I czuję jak to swędzi tak od środka . Nie mam pojęcia co z tym robić a zaczynam się martwić i niestety nie zauważyłam żeby miało się to przemieszczać .

Prosze udac sie do dermatologa na konsultację, niestety bez obejrzenia i zbadania zmian nikt na oko diagnozy nie postawi ani nie zleci odpowiedniego leczenia.