Podłużne guzki pod pępkiem

witam mam problem a mianowicie pod pępkiem mam takie podłużne guzki zgrubienia hmm nie bolą nie pieką nie swędzą nic poprsotu są pod pępkiem z lewej na srodku i z prawej strony nie są widoczne gołym okiem lecz wyczuwalne kiedy pomasuje tak palcem i mam wrażenie jak by przeskakiwały pod palcem naliczyłem z 4 i są na mięśniu pod skóra byłem u lekarza Pani doktor pomacała ale machneła ręką i kazała się nie przejmować ale mnie to martwi nie wiem od kiedy to mam wyczułem to przypadkiem przy kąpieli

Jeżeli przeszkadzają one w codziennych czynnościach i funkcjonowaniu, możliwe ich usunięcie chirurgiczne/dermatologiczne - proszę pójść na konsultację do odpowiedniego zabiegowca