Podskórne guzki na nogach

Witam oto moj problemnoga mi napuchla jest cala czerwona i pojawily sie jakies guzki podskorne,noga robi sie czerwona na okolo od kostki do lydki,boli,swedzi jest goraca ,skora peka powstaja rany bolesne i jest twarda co to jest? Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.