Co oznaczają zielone stolce u 2-miesięcznego dziecka?

Witam mam 2,5 miesięczne dziecko karmie tylko piersią i od jakiegoś 1,5 tygodnia robi zieloną kupkę. Na początku było to tylko wieczorową porą jednak dzisiaj mam wrażenie że cały dzień była zielonkawa. Dziecko robi 5-6 kupek dziennie i tak od początku narodzin. Staram się pić bardzo mało mleka. Nie zauważyłam żeby to było po jakimś konkretnym jedzeniu. 1. Od tego czasu ma katarek i zakraplam solą fizjologoczną. 2. Biorę czopki Hemorol. 3. Miała szczepienie na Rotawirusy ale to miesiąc temu. A powiem że szczepionka po gruźlicy bardzo długo jej "wychodziła" i dopiero teraz pęcherzyki pękł. Od czego to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

a jaka dieta jest prowadzona przez Panią? sądzę że wskazana jest wizyta u lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.