Co powinna zrobić osoba, która nie może przyjmować leków hormonalnych a chce mieć dziecko?

Witam mam takie pytanie chciałam starać się z mężem o dziecko więc zrobiłam badania w tym prolaktyny wyszła mi za wysoka 127-637 a mi wyszła 838.prawie 2 miesiące brałam bromergon i teraz mam jeszcze wyższa bo aż 1170. Nie wiem co robić . leków hormonalnych nie mogę brać bo mam guzy w piersiach . Mam 22 lata bardzo chcielibyśmy już mieć dziecko. Co robić ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana modyfikacja leczenia, zamiast bromergonu można m.in przyjmować kabergoline. Sugeruję wizytę u endokrynologa.
Pozdrawiam