Co powoduje gorzki smak w ustach i nalot na języku?

od 4 dni mam gorzki smak w ustach i biały nalot na języku. mam gule z ropa na dziąśle ponieważ mam nie wyrwany korzeń zeba, zwlekam z wyzwaniem już rok.. gula z ropa pojawia się i znika już od pół roku. Za tydzień wybieram się do dentysty, czy gorzki smak w ustach może być od tego ? martwię się bo cierpię na nerwice od 2 lat i dużo rzeczy sobie wkrecam.. bardzo proszę o Odpowiedź

Dzień dobry. Nerwica wymaga psychoterapii. Wówczas wszelkie inne objawy również stracą na sile. Proszę podjąć pracę z terapeutą (domyślam się, że taka nie ma miejsca jeżeli dolegliwości trwają w czasie i zapytuje Pani tutaj, zamiast osobę prowadzącą). Pozdrawiam.