Co powoduje sztywność kolana po leczeniu?
Witam, od dwóch miesięcy zmagam się z problemem prawego kolana. Najpierw był ból, później obrzek.trafilam do ortopedy. Miałam dwie punkcie. 2 iniekcje z kwasu hialuronowego a kolano nadal opuchnięte. Według rezonansu jest podejrzenie barwnikowatego kosmkowo guzowatego zapalenia mazi stawowej. Przez miesiąc brałam dicloduo combi czuje lekka poprawę. Mam poranna sztywność stawu kolanowego i skokowego prawej nogi. W przeciągu roku przytyłam 15kg czy to może być przyczyną? Joanna

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Sadze ze konieczna diagnostyka w kierunku reumatoidalnego zapalenia stawów