Co robić gdy dziecko ma zaburzenia odżywiania?

Witam mam takie pytanie gdzie udać się z 5 letnim dzieckiem którą ma zaburzenia jedzenia. Do 1,5 roku życia jadła wszytko co jej dawałam później przedstawiała jeść aż do dzisiaj gdy nie chce większości posiłków jakie sobie upodobala. Odsrawia podstawowe ser , banany , płatki z mlekiem. Proszę o radę bo jest coraz gorzej. Dodam że dziecko ma padaczkę i byłyśmy w szpitalu ale nie stwierdzili nic co mogło by się z nią dziać.

Dzień dobry,

Najlepszym wyborem w pierwszej kolejności będzie porada u dietetyka dziecięcego/pediatrycznego. Specjalista oceni żywienie malucha i na pewno udzieli niezbędną pomoc.

Pozdrawiam