Co robić przy krwawieniu z nosa?

Witam mam pytanie dzisiaj rano miałam krwawienie z nosa mam opuchnięta przegrodę nosa czy mogę wziąć jakieś leki bez recepty

Dzień dobry,

W przypadku krwawienia z nosa, wywołanym samoistnie lub poprzez uraz mechaniczny, pomocna może okazać się hemostatyczna maść Emofix, która działa nie tylko na zahamowanie krwawienia, ale również zapobiega nawrotom krwawienia. Do maści dołączony jest aplikator, ułatwiający precyzyjne zastosowanie. Pozdrawiam ;)