Co robić z tym bólem brzucha?

Dzien dobry mam 33 lata czesto boli mnie brzuch poszlem do lekarza zrobil usg wyszlo stluszczenie watroby alat 213 reszte ok . wziolem sie za siebie zrzucilem 20 kg watroba jest ok brak stluszczenia alat ksiazkowy ale ale dalej brzuch co jakis czas boli zas lekarz badanir na pasorzyty ok usg zrobione wyszedl naczyniak maly lekarza kazal momnitorowac.a i stwierdzil ze zespol jelita drazliwego mam dal leki.brzych boli co jakis czas czasami zdazaja sie wymioty. Nie wiem co mam robic z tym brzuchem zyc z tym bolem czy cos jeszcze zrobic ale co

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Aby zmniejszyć te dolegliwości bólowe to należy stosować przepisane leczenie oraz przestrzegać zaleceń dietetycznych. Pozdrawiam.