Co robić z tym piskiem w uchu?

Witam,25 października głośno zapiszczało mi w lewym uchu,po paru sekundach przestało.Na drugi dzień zaczęło mi piszczeć w uszach.Nasilalo się to i najgłośniej piszczy mi w prawym uchu.Jest to pisk i džwięk świerszcza.Dodam że codziennie słuchałam muzyki przez słuchawki nauszne.Oprocz pisków mam też nadwrażliwość na dzwięki,przeszkadza mi głośne mówienie,i wiele różnych rzeczy.Byłam u laryngologa i ten stwierdził że podrażniłam sobie nerw słuchowy i przepisał mi tabletki Metypred i Doxycyclinum tzf,biorę je już 4 dni Ale nie czuje żadnej poprawy .Dodam tylko że słyszę dobrze oraz nie bolą mnie uszy

Metyptred to ciężki lek sterydowy. A Doxycyklinum to wibramycyna, antybiotyk. Wyrzuć to i nie słuchaj głośnej muzyki w słuchawkach i bez słuchawek również. Masz nadwrażliwość słuchową, to taka uroda twoich uszu wewnętrznych. Twoje życie to życie w ciszy przy spokojnej muzyce .