Co robić z tymi bólami głowy od pół roku?

Witam, od ponad pół roku męczą mnie bóle głowy, średnio 2-3 dni w tygodniu. Dzisiaj cały dzień mnie bolała głowa do tego pot leciał mi po twarzy i byłam cała czerwona, ciśnienie miałam 120/81 puls 120. Ibuprom sprint ani exbol nie pomógł dopiero po zażyciu nimesilu przeszło ale nie do końca. Co może być przyczyną tak częstych bólów głowy i tego że tabletki przeciwbólowe nie pomagają? Z góry dziękuję za odpowiedź

Witam! Nie można wykluczyć podłoża emocjonalnego - napięciowy ból głowy. Zaburzenia nerwicowe mogą imitować objawy każdej choroby somatycznej, jednak ich leczenie jest całkiem odmienne - nie ma reakcji na typowe leczenie. Jednak przed rozpoznaniem nerwicy należy wykluczyć ew. choroby somatyczne. Powodzenia W. Łuczkowski.