Co znaczą te wątpliwości dotyczące mojej orientacji seksualnej?

Witam mam 21 lat i wydaje mi sie że mam problem. Od jakiegoś czasu mam natrętne myśli o tym czy jestem gejem. Generalnie nigdy sie nie zastanawiałem nad tym zbytnio bo zawsze podobały mi sie kobiety . a przynajmniej tak mi sie zdaje chyba :D kiedyś jak byłem mały to zdarzało sie że całowałem sie z kuzynem i jak podroslisny to zaczely sie zabawy oral e itp ale nigdy jakoś nie dochodziło do orgazmu i ja nie odczuwałem przyjemnosci robiąc jemu dobrze. Zazwyczaj to on mi. Zawsze miałem duży temperament i onanjzuje sie od 7 roku życia praktycznie codziennie i po wiecej niż 2 razy. Moj rekord to 16 w ciągu jednego dnia. Nigdy nie oglądałem gejowskiego porno ale zawsze oglądałem zwykłe porno. Zdałem sobie sprawe że jestem uzależniony więc teraz prowadze walke z tym. Chociaż zawsze podniecały mnie kobiety to nigdy jakoś nie potrafiłem sie zaangarzować i jednym słowem ciagle sie stresowałem lrzy nich i zostało to do dzis. Chociaż teraz wgdaje mi sie żw to już zaszło za daleko ponieważ wręcz boje sie z nimi rozmawiać i odczuwam dyskomfort i złość w soboe kiedy tylko musze z jakas pogadać. Co innego z kumplami ktorych zawzze mialem dookola pelno i do dzis tak jest ze jestem osoba toawrzyska. Od jakiegos czasu jednak mam natrętne myśli o tym czy jestem gejem skoro nie potrafię i już przestaję lubieć rozmawiać z kobietami poprostu mam 0 motywacji i siły na staranie sie lrzy nich . najchwtniej to bym milczał i mial rozmowe w dupie. Dlaczego tak sie stało i czy jest możliwość żeby to jakoś zwalczyć. Z kumplami często rozmawiam i jest totalny luz, ale od jakiegoś czasu łapie sie na tym że poprostu oni czuja że ja jestem jakiś niepewny siebie i w pracy usłyszałem pytanie czy jestem gejem. Nie ukrywam że podobam sie dziewczyna ale nie mam odwagi ani siły z nimi rozmawiać. Kim ja jestem ?

Witam.

Pewnie spotkałes się z terminem seksualizacji dzieci ,choć myli się ją z edukacja seksualną,która w gruncie rzeczy zapobiega temu zagrożeniu.W Twoim przypadku jednak chyba to się stało /pobudzenie i "eksperymentowanie seksualne w zbyt wczesnym okresie rozwojowym,w dodatku z osobą tej samej płci/. Jak sam zauważyłes,nie jest to tylko zabawa,bo należy do sfery popędowej ,czyli na tyle silnej, jest na tyle silnej,że niedojrzała psychika zostaje przez nią"zawładnięta"w całości.To dlatego Twoje zachowanie /wobec kolegów/jest odbierane,jako kokieteria.Może też być początkiem homoseksualizmu,bo w Twoim doświadczeniu jest on już znany i nie wzbudza lęku.

Skoro jednak masz świadomość przypadkowości tych problemów ,możesz przy pomocy terapeuty zacząć pracować nad pokonaniem lęku przed płcią żeńską i odłożeniem pornografii,bo ona potęguje ten lęk.Zrób to świadomie,stopniowo i przy współpracy z psychoterapeutą ,mającym doświadczenie w dziedzinie seksuologii.Możesz najpierw próbować zdalnie,żeby się oswoić.Będzie potem coraz lepiej. Będziesz być może chciał się podobać dziewczynom i to już będzie inna terapia.Daj sobie szansę.