Co znaczy Emdometrium cum signis proliferationis?

Emdometrium cum signis proliferationis (M-79310) Fragnenta epithelii paraepidermoidalis metaplastici( M-09450) Proszę o pomoc wizyta dopiero za rok roku a jeśli to pilne?
Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Endometrium z cechami rozrostu. Warto wybrać się do lekarza na wizytę kontrolną wcześniej, ponieważ interpretacja badania w tym wypadku jest możliwa dopiero wtedy, gdy zna się przyczynę jego wykonania.