Co znaczy krótka szczelina i nawarstwienie okostnej?

Dzień dobry, miesiąc temu wykręciła mi się noga, spuchła, zrobiła się sina i bardzo bolała. Rtg nic nie wykazało. Po 3 tygodniach na USG wyszło krótka szczelina i nawarstwienie okostnej.Stan po złamaniu kości łódeczkowatej. Doktor wykonujący USG powiedział, że noga powinna byc unieruchomiona. Na drugi dzień ortopeda powiedział, że wszystko jest w porządku, sugerując się głównie RTG z przed miesiąca.Noga dalej boli ( mniej niż na początku i mam w niej dziwne czucie.Czy powinnam to skonsultowac?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się ponownie do lekarza ortopedy aby lekarz zapoznał się ze wszystkimi wykonanymi badaniami.