Co znaczy miernego stopnia zmożenie rysunku okołooskrzelowego przysercowo?

Prosze o interpretacje opisu zdjecia klatki piersiowej Miernego stopnia zmożenie rysunku okoooskrzelowego przysercowo w dolnych polach płucnych. Zdjęcie wykonano z uwagi na występujacy od jakiegoś czasu suchy kaszel.

Lek. Michał Lenard

Wynik powinien być oceniony z uwzględnieniem Pani stanu klinicznego oraz wyników innych badań. Na podstawie samego prześwietlenia niewiele można napisać. Pozdrawiam!