Co znaczy nisko położone łożysko w 32. tygodniu ciąży?

Witam, Od 26 tyg ciąży trafiam do szpitala z powodu krawien. Na początku rozpoznali nisko położone łożysko ale na oastnim scanie to było w 30 tc stwierdzili ze łożysko się podniosło. Na początku krawienia trwały do 3 godz max, lecz tym razem jest inaczej bo utrzymymuje się odwczoraj i jestem w szpitalu to już 4 raz. Obecnie jestem w 32 tc. Jest to moja pierwsza ciaza, jest prowadzona w UK, lekarze mówią ze nie wiedzą skąd te krawienia a tracę cierpliwość i coraz bardziej się załamuje.

Lek. Katarzyna Szymczak

Nisko osadzone łożysko oznacza jego nieprawidłowe położenie, blisko ujścia szyjki macicy. Ciężko coś więcej powiedzieć. Proszę postarać się nie denerwować , dużo odpoczywać, na szczęście ciąża jest już dość zaawansowana.
Pozdrawiam